Memoriál Gen. G. A. Custera

Přijďte se pozdravit s velitelem 7. kavalérie generála George Armstronga Custera - hercem Václavem Vydrou a s více jak stovkou uniformovaných jezdců v rámci chystaného dvacátého letního tažení.

Více informací »

Registrační formulář na Memoriál Gen. G. A. Custera.

Vítáme Vás v registračním formuláři. Cena startovného je 1500 Kč.

Získáte-li pro kavalerii nového kadeta, který Vás uvede v poznámce, bude Vám navýšení ceny vráceno na akci.

Vyplňování prosím věnujte ve vlastním zájmu náležitou pozornost, předejdete tak pozdějším nejasnostem a významně nám tím usnadníte organizaci celého tažení. Také upozorňujeme, že je nutné veškeré platby provést v termínech. Přihláška bude akceptována po obdržení účastnického poplatku, který je nevratný.


Hlavní registrační údaje

Použijte formát dd.mm.rrrr

Ubytování

Žádáme o specifikaci požadavků v příloze (stan, karavan, spacák), případné ubytování v hotelích na místě a v okolí si zajišťuje každý sám.


Stravování

Hradí si každý sám. Snídaně bufetové včetně kávy a čaje. Oběd hlavní chod + nápoj. Večeře hlavní chod + nápoj (ovocný Birell nebo Kozel).


Výstroj

  • - zapůjčení 300Kč (vratná záloha 1500Kč)
  • - zakoupení 1200Kč (triko, čepice, kšandy)

Přihláška kůň

Veterinární podmínky: platná metodika Státní veterinární správy pro r. 2024, tj. platný očkovací průkaz s vyznačením očkovacího schématu (primo vakcinace + poslední očkování ne starší 12 měsíců) a zapsaným vyšetřením krve na infekční anémii koní ne starší 12 měsíců.

Ustájení

Seno a sláma je pouze v ceně boxového ustájení. Pro koně ustájené v ohrádkách (vlastních i připravených) na louce bude k dispozici seno ke koupi v malých balících (cca 10kg).

  • - vlastní ohrádka 100Kč
  • - připravený paddock 800Kč
  • - dřevěná stáj ST - NE 2500Kč

Soutěže

Prosím vyberte s ohledem na fyzické i psychické schopnosti své i Vašeho koně.


Další informace


Uzávěrka

1. uzávěrka:

15. 7. 2024 - Startovné, ubytování, ustájení, uniformu a proviant je třeba uhradit do tohoto data bankovním převodem na číslo účtu: 171328473/0600, v. s. datum narození.

2. uzávěrka:

10. 8. 2024 - Datum pro zoufalce, kteří se nedokázali dříve rozhodnout a chtějí se zúčastnit i když budou spát pod širákem, s koněm pod hlavou a pro velení přivezou nezbytné dárečky.

Kontaktní údaje

tel.:+420 727 966 936, email: registrace@custer.cz

vrchní seržant Magdalena Nováková